Category: Etwinning

Projekt eTwinning

W czerwcu zakończyliśmy Projekt e-Twinning. Nasza praca została doceniona przez Narodową Agencję, która przyznała nam Quality Label (Odznakę Jakości). Na kolejnym etapie przeglądu projektów otrzymaliśmy European Quality Label czyli Europejską Odznakę Jakości. Obecnie ubiegamy się o e-Twinning Prizes 2016 – specjalną nagrodę programu e-Twinning:)

Sprawozdanie z projektu e-Twinning.

Połowa programu e-Twinning już za nami. Oto krótkie sprawozdanie z tego, co do tej pory udało nam się zrobić:) 1. ANSWER GARDENS – przy pomocy tej platformy odpowiadaliśmy na pytania z czym kojarzy się nam zamek i jaka jest nasza recepta na smutek oraz strach. 2. LET’S TAKE OUR ROLES – wybieraliśmy zadania za jakie …

Kontynuuj czytanie

Pierwszy kontakt z Grecją przez Skype.

W ubiegły piątek nasi uczniowie po raz pierwszy rozmawiali z uczniami z Grecji przez Skype 🙂 Wszyscy byli bardzo podekscytowani i już nie mogą się doczekać kolejnej rozmowy, tym razem z Hiszpanią. Razem śpiewaliśmy i wymienialiśmy się pytaniami dotyczącymi naszej kultury oraz zainteresowań. Na długo zapamiętamy tą wyjątkową lekcję angielskiego :)!

Prezentacja naszej szkoły w projekcie E-twinning.

E-twinning

Jesteśmy w trakcie realizacji projektu E-twinning zatytułowanego „It sounds like… a castle.” 🙂 Dwa tygodnie temu tworzyliśmy prezentację przedstawiająca naszą szkołę. Obecnie zadaniem uczniów jest narysowanie logo projektu oraz umieszczenie go na stronie w programie pooplet. Jednak najbardziej wyczekiwaną chwilą jest piątkowa rozmowa z naszymi przyjaciółmi z Grecji, Hiszpanii, Węgier i Walii przy pomocy SKYPE’A:)  

Projekt E-twinning

W grudniu zeszłego roku nasza szkoła dostała się do projektu E-twinning. Obecnie rozpoczynamy współpracę z takimi krajami jak: Anglia, Walia, Hiszpania, Grecja. Wymieniamy się informacjami na temat kultury, e-mailami oraz w niedługim czasie będziemy rozmawiać przez skype z krajami członkowskimi 🙂