Zwiedzamy wystawę.

Nasi młodsi koledzy z przedszkola wraz ze swymi wychowawczyniami zaprosiły nas na wystawę plenerową pt. „Jesień w pracach plastycznych przedszkolaków.” Chętnie skorzystaliśmy z zaproszenia.

Bardzo spodobał nam się pomysł wystawienia prac przed budynkiem przedszkola. Nie tylko my, ale i przechodzący ludzie mogli podziwiać pomysłowość dzieci. Zaskoczyła nas różnorodność technik plastycznych wykorzystanych do wykonania drzewek, liści, bukietów, jeżyków, zajączków, wiewiórek i chmurek.

Autorzy prac byli dumni, że ich wysiłek został doceniony przez wiele osób. Forma prezentacji plenerowej prac umożliwiła dotarcie do szerokiego grona odbiorców. Tak nam się spodobała ta wystawa, że sami postanowiliśmy w przyszłości taką przygotować.