Jasełka 2016

Jasełka, jasełka i po jasełkach… Próby, próby i po próbach… Pozostały jednak piękne wspomnienia. Podsumowując tegoroczne przedstawienie, pragnę serdecznie podziękować wszystkim, którzy w jakikolwiek sposób przyczynili się do tego, że mogło ono powstać i być zaprezentowane na scenie, czyli:
– aktorom – za ponad dwumiesięczną współpracę, zaangażowanie, kreatywność, zapał, współtworzenie przedstawienia, stworzenie wspaniałych ról (towarzyszyć Wam pracującym nad rolami, angażującym w to mnóstwo emocji, widzieć błysk w oku i wypieki na twarzy podczas występu – wierzcie mi, to dla mnie piękne, bezcenne przeżycia…)
– OSP w Dankowicach – za udostępnienie sali na przeprowadzenie ostatnich prób oraz występy
– ks. proboszczowi Józefowi Jakubcowi i ks. Krzysztofowi Pawełczykowi – za wypożyczenie kilku rekwizytów
– państwu Milczyńskim – za wypożyczenie i przywóz choinek
– panu Stanisławowi Bierońskiemu – za przygotowanie i obsługę nagłośnienia i oświetlenia sceny
– pani Agnieszce Berezowskiej – za pomoc w wykonaniu archanielskich skrzydeł
– panu Józefowi Błaszczakowi – za pomoc informatyczną w przygotowaniu podkładu muzycznego
– rodzicom – za przywóz uczniów na próby
– wszystkim,którzy przyjęli nasze zaproszenie i spędzili z nami jeden (lub dwa ;)) wieczory

Font Resize
Kontrast