W kwiaciarni.

Klasy drugie zaprosiły 8 marca wszystkie kobiety z naszej szkoły oraz z Rady Rodziców na uroczystą akademię.

Najmłodsi uczniowie przygotowali pełen humoru program artystyczny.                     W przedstawieniu pt. „W kwiaciarni” ukazali ile kłopotów mają mężczyźni ze zdobyciem właściwego prezentu dla swych pań:

… „I każdy sobie głowę łamie, czym dzisiaj Panie obdaruje…”

Dziewczynki w piosence pt. „Być kobietą” zdradziły, że „marzę o tym już od dziecka”. Na scenie pojawił się Marzec, który obdarował wszystkie panie                  i koleżanki wiosennymi bukietami pierwiosnków. Przedstawienie zakończył występ grup tanecznych ze Szkoły Podstawowej i Gimnazjum.

„Panowie” byli w tym dniu dla swych koleżanek wyjątkowo mili. W każdej klasie przygotowali dla nich miłe niespodzianki.