Projekty edukacyjne w roku szk. 2017/2018

1. Czy chemia to tylko słoiki i butelki z ciemnego szkła?
(opiekun – Marzena Nycz)
2. Jak zorganizować wieczorek poetycki pt.„Tyle słońca jest w Tobie”? (opiekun – Iwona Handzlik)
3. Jak fizyka wpłynęła na naszą cywilizację?
(opiekun – Józef Błaszczak)
4. Jak zorganizować festiwal filmowy w naszej szkole? (opiekun – Zdzisław Chmielarczyk)
5. Rola Polaków w historii wielkich odkryć geograficznych (opiekun – Bożena Motyka)
6. „Na świecie jest więcej dobra niż zła. Trzeba jedynie starać się je dostrzec.” Jak w myśl słów ks. J. Twardowskiego promować dobro? (opiekun – Zofia Bierońska)