SUKCES NASZYCH UCZNIÓW W MŁODZIEŻOWYM KRYTERIUM KOLARSKIM POD PATRONATEM BURMISTRZA WILAMOWIC MARIANA TRELI I PRZEMYSŁAWA NIEMCA

Dnia 7 sierpnia 2018 roku przez naszą gminę przejeżdżał peleton 75. Tour de Pologne. Wilamowice były jednym z miast Premii Lotnej. Na rynku w Wilamowicach zgromadzili się kibice, którzy oczekiwali na przejazd najlepszych kolarzy świata. Wśród nich był mieszkaniec gminy – Przemysław Niemiec, którego gościliśmy w strefie kibica, podobnie jak organizatora wyścigu – pana Czesława Langa.

Nowym wydarzeniem z tej okazji był  wyścig dzieci i młodzieży, poprzedzający przyjazd kolarzy. Trasa tego wyścigu liczyła około 6 km.  Ku naszemu zadowoleniu wszystkie miejsca na podium przypadły uczniom naszej szkoły.

1. miejsce Jakub Kowalówka

2. miejsce Szymon Fajferek

3. miejsce Justyna Gąsiorek

Wszyscy otrzymali medale oraz koszulki z podpisem Przemysława Niemca, natomiast Kuba za zajęcie 1. miejsca otrzymał puchar ufundowany przez Burmistrza Wilamowic Mariana Trelę.

Serdecznie wszystkim gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów. BM