Tenisiści znów na medal

21 i 23 listopada na sali sportowej Szkoły Podstawowej w Ligocie odbyły się finały powiatu igrzysk dzieci i młodzieży szkolnej w tenisie stołowym. Nasze nadzieje na udany występ aż czterech naszych drużyn rozbudził świetny występ na etapie gminnym, w którym to zdobyliśmy pierwsze miejsca.
Już pierwsze mecze pokazały, że pozostałe drużyny są również bardzo dobrze przygotowane i o dobry wynik będzie bardzo trudno. Ostatecznie po emocjonujących pojedynkach tylko młodszej drużynie dziewcząt udało się zdobyć cenne III miejsce ?.
Starsze dziewczyny, będąc blisko awansu do gry o miejsca 2-3, niestety musiały uznać wyższość rywalek i zakończyły turniej na świetnym IV miejscu.
Młodsi chłopcy uplasowali się na miejscu VIII, a ich starsi koledzy zajęli V miejsce.
Gratulujemy??

Opracowanie i zdjęcia: Tomasz Drewniak

Font Resize
Kontrast