WARSZTATY TANECZNE

Podczas ferii zimowych w naszej szkole odbyły się warsztaty taneczne połączone z nocowaniem. Ich plan był prosty: gry zespołowe,tenis stołowy, tańczenie polki, jedzenie, tańczenie jiva, jedzenie i tańczenie salsy, chociaż przy tym ostatnim z trudem panowaliśmy nad swoimi ciałami 🙂 .Tak do późnej nocy. Podczas przerwy oblegaliśmy materace, padając jak muchy jedni obok drugich. Zmęczyliśmy się, ale było to przyjemne zmęczenie. Przerywnik stanowiła również godzina zajęć aerobiku, po której zamówiliśmy pizzę. Następnie przyszedł czas na zabawę!(Jakimś cudownym sposobem wszyscy odzyskali siły). Wracając do lat dzieciństwa, oddaliśmy się zabawie w chowanego (troszeczkę zmodernizowanego, bo w ciemnościach). Trwało to do godziny 5:00. Na samym końcu, (czyli około godziny 7:00, gdy musieliśmy zbierać się do domu) urządziliśmy „ wielkie posiedzenie”. Jedliśmy, śmialiśmy się i rozmawialiśmy, słuchając muzyki.

Klaudia Jonkisz kl. III a