X KONKURS WIEDZY O JANIE PAWLE II

Jak ten czas szybko płynie… 2 kwietnia minie 10 rocznica śmierci Jana Pawła II. Tradycją w naszej szkole stał się organizowany dla upamiętnienia tego niezwykłego człowieka konkurs. Ponieważ 2 kwietnia rozpoczyna się przerwa świąteczna, już dziś odbył się X KONKURS WIEDZY O JANIE PAWLE II. Jak zawsze uczestniczyły w nim dwuosobowe drużyny reprezentujące wszystkie klasy gimnazjalne, które były oceniane przez jury w składzie: zastępca dyrektora szkoły p. Barbara Mynarska, ks. proboszcz Józef Jakubiec oraz organizatorki konkursu: Sylwia Matusiak – Śledź i Zofia Bierońska. Pozostali uczniowie uczestniczyli w konkursie jako widzowie. Miejsce pierwsze wywalczyli przedstawiciele kl. II a: Julia Szczerbowska i Łukasz Korczyk, miejsce drugie: Anna Ochman i Klaudia Kruczek z kl. III a, miejsce trzecie: Natalia Pieczka i Szymon Ochman z kl. I a.