Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2014/2015

Kolejny etap nauki odchodzi do przeszłości… Dzisiaj przed południem odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2014/2015. Naukę w Szkole Podstawowej im. Stanisława Staszica zakończyli uczniowie kl. VI,a wczoraj uroczyście pożegnaliśmy się z uczniami klas trzecich gimnazjum, którzy dziś dołączyli do grona absolwentów Gimnazjum im. Ludmiły i Adolfa Kalicińskich w Dankowicach. Wszystkim uczniom, nauczycielom i pozostałym pracownikom szkoły życzymy udanych, pięknych wakacji, potrzebnych chwil wytchnienia, abyśmy wypoczęci, radośni, pełni energii, nowych pomysłów spotkali się we wrześniu, by z zapałem rozpocząć kolejny etap wspólnej, powakacyjnej przygody. Natomiast absolwentom życzymy zadowalających Was wyników rekrutacji do szkół średnich oraz pomyślności, wytrwałości, mądrości i optymizmu w dalszym życiu. A teraz… Wakacje, znowu są wakacje!!! 🙂

Font Resize
Kontrast