Sukces tenisistów naszej szkoły

            Dnia 09.11.2015r. w Zespole Szkół w Pisarzowicach odbył się Gminny Turniej Tenisa Stołowego. Do zmagań turniejowych przystąpiły szkoły podstawowe oraz gimnazja z naszej gminy. Obie nasze drużyny zaprezentowały się znakomicie i po świetnej grze zajęły wysokie miejsca. W kategorii szkół podstawowych drużyna chłopców w składzie: W. Kaczówka,
Sz. Fajferek, M. Englart i P. Waluszek zajęła I miejsce, a drużyna dziewczynek w składzie: K. Polak, N. Frątczak, i N. Orantek zajęła II miejsce. W kategorii szkół gimnazjalnych drużyna chłopców w składzie: K. Foltan, A. Stokłosa i D. Furczyk zajęła I miejsce. W swojej kategorii również I miejsce wywalczyły dziewczyny w składzie: K. Markiel, J. Jonkisz i A. Englart. Wszystkie drużyny prowadzone przez pana Z. Chmielarczyka wywalczyły awans do finału powiatu bielskiego, który odbędzie się w przyszłym tygodniu. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Font Resize
Kontrast