MIKOŁAJKI NA SPORTOWO

W dniu 07.12.2015 jak co roku w Zespole Szkół w Wilamowicach, odbyła się kolejna edycja MIKOŁAJEK NA SPORTOWO. Do rywalizacji przystąpiły reprezentacje czwartych klas wszystkich szkół podstawowych z naszej gminy. Organizatorzy przygotowali dla dzieci dziewięć konkurencji o charakterze szybkościowo – zwinnościowym i siłowym. Na sam koniec szkoły rywalizowały w przeciąganiu liny, czyli ulubionej, przysparzającej najwięcej radości konkurencji. Bardzo dobrze spisali się nasi mikołajkowi reprezentanci zajmując na koniec zaciętej rywalizacji II miejsce. Drużyna z Dankowic wystąpiła w składzie: Weronika Pilek, Marta Faruga, Nina Wadoń, Justyna Gąsiorek, Maciej Englart, Szymon Fajferek, Karol Szczerbowski, Konrad Roszkowski i Damian Srawowczyk. Gratulujemy.