Gimnazjaliści zapraszają na przedstawienie jasełkowe

Już w najbliższą sobotę i niedzielę gimnazjaliści z grupy teatralnej naszej szkoły zaprezentują przygotowywane od listopada przedstawienie jasełkowe pt. „Starcie dwóch mocy „Czarci – Anieli”, czyli współczesna walka o ludzkie dusze”, sztukę nietypową, ponieważ akcja rozgrywa się w czasach dzisiejszych. Tym razem nie zobaczymy szopki, świętej rodziny, pastuszków, mędrców, Heroda (choć nawiązania do wydarzeń z nimi związanych są uwzględnione w wypowiedziach niektórych postaci przedstawienia), natomiast na naszych oczach pomiędzy diabłami i aniołami będzie się toczyć walka o dusze członków rodziny w przeddzień Świąt Bożego Narodzenia. Na pewno niejeden z widzów odnajdzie cząstkę siebie w granych postaciach, czasem może się pośmieje sam z siebie, czasem może się zawstydzi… Przedstawienie będzie można zobaczyć w sobotę i niedzielę ( 23 i 24 stycznia) o godz. 18.00 w sali OSP w Dankowicach. Serdecznie zapraszamy!