„Bo Babcia z Dziadkiem to nasze są skarby…”

Styczeń był miesiącem bardzo pracowitym dla uczniów i nauczycieli w naszej szkole.

Jak co roku postanowiliśmy zaprosić babcie i dziadków do wspólnego świętowania. Z wielką radością

dzieci uczyły się wierszyków, piosenek, przygotowywały upominki.

26 stycznia 2016 roku sala Ochotniczej Straży Pożarnej w Dankowicach wypełniła się  – babcie i dziadkowie kolejny raz nie zawiedli swoich wnuków i licznie przybyli na to spotkanie.

Przy kawie i herbatce oglądali występy dzieci. Program rozpoczęły klasy trzecie wystawieniem Jasełek. Goście zaskoczeni byli znajomością wielu kolęd śpiewanych przez dzieci. Klasy drugie zaprezentowały przedstawienie pt. „Czerwony Kapturek dla babci i dziadka”. Gra „aktorów” i ich piękne stroje zasłużyły na burzę oklasków. Na zakończenie klasy pierwsze złożyły gościom życzenia w formie wierszy i piosenek. Występy 6 – 7 latków dostarczyły wiele radości.

« 1 z 2 »

Dyrektor Zespołu Szkół w Dankowicach Dorota Foltan złożyła wszystkim gościom serdeczne życzenia         z okazji ich święta.

Na zakończenie wszystkie dzieci wręczyły babciom i dziadkom laurki.

Bardzo dziękujemy rodzicom za pomoc w przygotowaniu dekoracji sali oraz słodkiego poczęstunku dla 260 gości. Mamom uczniów klas I – III dziękujemy za pracę w kuchni i pomoc przy porządkowaniu sali.

Dziękujemy Stowarzyszeniu Kobiet Dankowic za bezpłatne wypożyczenie naczyń oraz Ochotniczej Straży Pożarnej za wynajęcie budynku.