Rodzinny Dzień Dziecka

Takiej imprezy jak ta, nie pamiętają nawet najstarsi Dziadowie. Ale w pamięci Naszej zostanie na zawsze. Była to impreza, na której było wszystko to, co Dzieci, te małe i te duże, mogą sobie wyśnić w dniu Ich święta. I najważniejsze, bezcenne: to, że znów mogliśmy się spotkać wszyscy razem. Uroczystość rozpoczęła się powitaniem wszystkich przybyłych przez Panią Dyrektor. Gościliśmy także zaproszonych do wspólnej zabawy Przedszkolaków wraz z Rodzicami i Wychowawczyniami. Po uroczystym rozpoczęciu Uczniowie przywitali swoich Rodziców pięknymi piosenkami i wspaniałymi występami, a Rodzice niedługo później odwdzięczyli się niecodzienną niespodzianką i zaprosili do wspólnej zabawy. Każda buźka promieniała radością, każda buźka umazana była watą cukrową, albo bajecznie pomalowana, a serduszka biły mocniej po różnorodnych zawodach i konkurencjach. Dużym zainteresowaniem, rzecz jasna, cieszyła się piłka nożna, przewracanie pachołków wodą z węża gaśniczego, a wśród Rodziców-rzut kapeluszem. Olbrzymie bańki mydlane unosiły się w górę podtrzymując rodzinną, serdeczną, atmosferę i pękały roześmiane nad Naszymi głowami. Do dmuchanego domku i zamku ustawiały się kolejki Dzieciaków pełnych energii, a w świetnie wyposażonym bufecie każdy mógł znaleźć to, na co miał ochotę-począwszy od wspomnianej wcześniej waty cukrowej, przez gofry, prażone, kiełbaski, ciasta i napoje. Bardzo dziękujemy wszystkim organizatorom za cudowne chwile i niezapomniane przeżycia. Cieszymy się także, że pogoda nie popsuła Nam tego wspaniałego dnia, który przechodzi już do historii. Życzę, aby takich dni i chwil jak te, było jak najwięcej.