Jasełka dla Rodziców

 

„Nowy Rok bieży, w jasełkach leży…”

Uczniowie klas trzecich wraz z wychowawczyniami, Nowy Rok rozpoczęli energicznie. Otóż w dzisiejsze, mroźne i w końcu śnieżne popołudnie wybrali się kolejny raz w wędrówkę do Betlejem. Do wspólnego kolędowania i przeżywania pamiątki magicznej Nocy zaprosili swoich rodziców.
Rodzice, dumni ze swoich pociech, w ciepłej i serdecznej atmosferze, w gustownym półmroku przyglądali się podróży Pastuszków, Mędrców i walce dobra ze złem.

Boże Narodzenie wciąż trwa, „zawsze, ilekroć uśmiechasz się do swojego brata
i wyciągasz do niego ręce.[…] Zawsze, kiedy milkniesz, aby wysłuchać, […] Zawsze, ilekroć pozwolisz by Bóg
pokochał innych przez ciebie ,
Zawsze wtedy jest Boże Narodzenie”.
Matka Teresa z Kalkuty

Życzymy, aby każdy dzień 2017 roku miał w sobie choćby cząstkę Bożego Narodzenia, 10 gram ciepła, 20 gram uroku i 100% miłości. Abyśmy nie zapominali, dla kogo żyjemy i co tak naprawdę liczy się w życiu najbardziej.

Podziękowania ślemy nieodzownemu duetowi, który zadbał o stronę techniczną: Panu Tomaszowi Kądziołce i Nikodemowi.