Wigilia – Boże Narodzenie 2013

Za nami ostatni w 2013 roku dzień spędzony w szkole. Rozpoczęła się trwająca do Nowego Roku przerwa świąteczna. Zanim jednak uczniowie naszych szkół z radością udali się do domów, zgromadzili się wraz z nauczycielami na czele z panią dyrektor Dorotą Foltan w sali gimnastycznej, by zobaczyć program artystyczny przygotowany przez swych młodszych i starszych kolegów. W uroczystości wzięli również udział zaproszeni goście, czyli radni: p. Zdzisław Sordyl i p. Kazimierz Grzywa oraz sołtys p. Tadeusz Grzywa. Jako pierwszy wystąpił zespół instrumentalno – wokalny. Następnie uczniowie kl. II i kl. III szkoły podstawowej zaprezentowali jasełka. Później był czas na wspólne kolędowanie. Każda klasa gimnazjalna oraz kl. IV – VI wykonały wybrane przez siebie kolędy. Ogłoszono także wyniki konkursu na najpiękniej udekorowaną klasę w gimnazjum. Zwyciężyła kl. Ia, drugie miejsce zajęła kl. IIb, a trzecie – kl. IIIa.

Zofia Bierońska