Finałowe zawody sztafet powiatu bielskiego

11 października na stadionie w Zabrzegu odbyły się finałowe zawody najlepszych sztafet powiatu bielskiego. Do rywalizacji przystępowali mistrzowie i wicemistrzowie gmin. Po udanym występie na zawodach gminnych mieliśmy nadzieję na kolejne dobre zawody naszych reprezentantów.

Bardzo silna konkurencja i trudne warunki pozwoliły się uplasować naszym dziewczynom na dziesiątym i jedenastym miejscu.

Jako ostatnia do walki przystąpiła sztafeta chłopców i był to ich bardzo udany występ. Bardzo długo utrzymywaliśmy się na drugim, premiowanym awansem do półfinału wojewódzkiego miejscu. Jednak na przedostatniej zmianie straciliśmy jedną pozycję, której niestety nie udało się odrobić. Ostatecznie zajęli III miejsce za co bardzo dziękujemy i gratulujemy.

Zdjęcia i opracowanie: Tomasz Drewniak