AWANS do finału powiatu!!!

23 stycznia na parkiecie Szkoły Podstawowej nr 5 w Czechowicach Dziedzicach rozegrany został półfinał powiatu bielskiego w mini piłce koszykowej.
Nasza szkolna drużyna, aby awansować do dalszego etapu rozgrywek, czyli finału powiatu, musiała pokonać zawsze dobrze dysponowaną reprezentację SP 5 oraz Kaniowa. W pierwszym dość wyrównanym meczu pokonaliśmy Czechowice 13:8. W drugim spotkaniu wygraliśmy 23:0 pieczętując zasłużony awans.
Forma naszych zawodników może nie była idealna, ale w ubiegłą środę w bardzo dobrym stylu wygraliśmy gminne igrzyska w mini piłce ręcznej i mieliśmy tylko kilka dni na przygotowanie do zawodów koszykarskich. Chłopcy obiecali szlifować formę do kolejnych etapów igrzysk w piłce koszykowej i ręcznej.
Opracowanie i zdjęcia: Tomasz Drewniak