Wyniki Konkursu z Języka Niemieckiego

Uczniowie naszej szkoły wzięli  udział w Konkursie z Języka Niemieckiego organizowanym w ramach konkursów przedmiotowych dla uczniów szkół podstawowych i klas gimnazjalnych przez Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej-Curie w Czechowicach-Dziedzicach pod patronatem Starosty Bielskiego i Dyrektora delegatury Kuratorium Oświaty w Bielsku-Białej. Miło nam poinformować, że udało się im zdobyć wysokie miejsca.  W kategorii klasy gimnazjalne I miejsce zdobył Piotr Waluszek z klasy IIIA  oraz  III miejsceOliwia Pławecka z klasy IIIB. Natomiast w kategorii szkoły podstawowe  III miejsce zdobył Adrian Matusik z klasy VIII.

Warto przy okazji wspomnieć, że w tym samym konkursie z Języka Angielskiego uczeń Tymoteusz Orawczak z klasy IIIA zdobył II miejsce.

Gratulujemy zwycięzcom i życzymy dalszych sukcesów!