Inauguracja Pól Nadziei 2014 w naszej szkole

23 października zasadzeniem cebulek żonkili przywiezionych z Bielska – Białej zainaugurowaliśmy Pola Nadziei 2014 w naszej szkole. Działo się to w obecności pani dyrektor Doroty Foltan, koordynatorów akcji: p. Zofii Bierońskiej i Sylwii Matusiak – Śledź, przewodniczących poszczególnych klas oraz Samorządu Uczniowskiego. Cebulki zostały zasadzone przed szkołą, by na wiosnę wyrosły z nich symbolizujące nadzieję kwiaty, zachwycające kolorytem piękna.
Oczywiście zaangażowanie szkoły w „Pola Nadziei” nie kończy się zasadzeniem żonkili i biernym czekaniem na ich zakwitnięcie w promieniach wiosennego słońca. Przystąpienie do programu wymaga podjęcia konkretnych działań, by pozyskać środki finansowe na wsparcie rozpoczętej budowy. Zatem pora działać!