Kiermasz wielkanocny

Niedziela 6 kwietnia była dla nas wyjątkowym dniem… Nie tylko dlatego, że przy kościele odbył się i udał zorganizowany przez gimnazjalistów (przy pomocy uczniów ze Szkolnego Koła Miłośników Dankowic) kiermasz wielkanocny, na którym sprzedawano wykonane przez nich i nauczycieli ozdoby świąteczne, ale również dlatego, że dzięki życzliwości ks. proboszcza i ks. wikarego mogliśmy podczas przedpołudniowych mszy św. przybliżyć ich uczestnikom ideę opieki hospicyjnej. Serdeczne podziękowania kierujemy do wszystkich, którzy wsparli to kolejne w ramach akcji Pola Nadziei przedsięwzięcie. Dziękujemy mieszkańcom Dankowic za hojność i ofiarność, osobom zaangażowanym w przygotowanie kiermaszu, zarówno nauczycielom (A. Berezowska, M. Nycz, A. Kamińska, S. Matusiak – Śledź, Z. Bierońska), jak i uczniom za wykonanie prac podczas zajęć artystycznych, ceramicznych, zajęć z szydełkowania, za indywidualną pracę w domu, ks. J. Jakubcowi i ks. D. Szewczykowi za umożliwienie przeprowadzenia tej akcji pod patronatem parafii oraz za gościnność… Za obsługę kiermaszu dziękujemy: Izabelli Matlak, Adriannie Drabek, Annie Horodeńskiej, Łukaszowi Zawadzkiemu, Natalii Sobik, Kindze Tatarze i Klaudii Jonkisz. Ostatnim czterem z wymienionych osób dziękujemy także za przybliżenie idei opieki hospicyjnej podczas wspomnianych mszy. TO BYŁ PIĘKNY DZIEŃ 🙂