Na wesoło i sportowo powitaliśmy jesień!

Jak co roku uczniowie klas I – III spotkali się na pikniku na pożegnanie lata.

Plac zabaw przy budynku OSP w Dankowicach bez trudu pomieścił 120 dzieci. Jak zwykle było dużo zabawy. Huśtawki, zjeżdżalnia, drabinki i liny do wspinania oblegane były przez spragnione ruchu dzieci. Zabawa w piaskownicy przypominała minione lato. Podobnie jak na plaży dzieci budowały zamki, kanały i piaskowe babki. Miłośnicy piłki nożnej rozegrali mecz. Nie brakowało chętnych do udziału w różnych konkurencjach sprawnościowych.

Rodzice przygotowali pieczone kiełbaski i chleb. Dziękujemy bardzo za pomoc w zorganizowaniu tej imprezy.

Jak się okazało pogoda nam sprzyjała, bo następnego dnia padał deszcz.

Uczniowie pierwszych klas na dobre zintegrowali się z kolegami z klas drugich i trzecich.

« 1 z 4 »