Andrzejki

 

Listopad wcale nie musi być nudny i ponury skoro mamy okazję do zabawy. Tegoroczną zabawę andrzejkową, organizowaną przez Samorząd Uczniowski rozpoczęła grupa przedszkolna. Na przystawkę serwowano rzepkę. Rzepka jednak była słodka i urocza 🙂 niejeden przedszkolak musiał się natrudzić, aby ją wyciągnąć. Przy wspaniałej muzyce, zabawnej inscenizacji, rzepka zaostrzyła nam apetyty na dobry nastrój. A tego myślę, nie brakowało. Zabawiały nas misie, klauny, pszczółki, a nawet baśniowy jednorożec i magiczne chusty. Atrakcją, pod drzwi której ustawiały się kolejki, był pokój wróżb. Dzisiejszy dzień odbył się pod szczęśliwą gwiazdą radości, a wróżby, traktowane z przymróżeniem oka dostarczały duże dawki śmiechu. Dużą popularnością cieszyły się także ciasteczka z wróżbą przygotowane przez szkolny KOSik.
Atrakcją tegorocznych andrzejek była wytwornica baniek mydlanych zakupiona przez Radę Rodziców, za co serdecznie jeszcze raz dziękujemy.
Dziękujemy również wszystkim uczniom, którzy przyczynili się do tak wspaniałej zabawy, oraz Radzie Rodziców i Nauczycielom za nieodzowną pomoc.

Font Resize
Kontrast