ZABAWA KARNAWAŁOWA 2015

Wzorem minionych lat Samorząd Uczniowski  wraz z opiekunem zorganizowali zabawę karnawałową, którą poprowadził wodzirej, dzięki czemu nikogo nie trzeba było zachęcać do tańca i  różnorodnych zabaw. Uroczystą atmosferę podkreślał zarówno wystrój sali, jak również pięknie podane smakołyki i przepyszne bułeczki przygotowane przez nasze kochane mamy. Pod koniec zabawy  jury – składające się z nauczycieli i uczniów – wybrało króla i królową balu. Tytuł przypadł Klaudii Jonkisz z klasy III A oraz  Sławomirowi Bizoniowi z  klasy II B, którzy rewelacyjnie zatańczyli walca wiedeńskiego, polkę i rock and rolla .Serdecznie gratulujemy zwycięzcom i pozostałym parom reprezentującym wysoki poziom taneczny. Dziękujemy wszystkim za wspaniałą zabawę :-).

« z 2 »