Finał mistrzostw powiatu bielskiego w tenisie stołowym w roku szkolnym 2014/2015

20141120_131712

20 listopada 2014r. w Ligocie odbył się finał mistrzostw powiatu bielskiego w tenisie stołowym. Naszą szkołę reprezentowali Damian Chmielniak, Kacper Foltan oraz Daniel Szkorla. Niestety z przyczyn technicznych w turnieju nie mógł wystąpić Daniel. Pomimo utrudnień nasza drużyna w okrojonym składzie i tak zajęła bardzo wysokie IV miejsce.

Na szczególne wyróżnienie zasługuje postawa Damiana Chmielniaka, który indywidualnie zajął w zawodach I miejsce. Dla Damiana był to już kolejny finał powiatu, jednak do tej pory nie udało mu się zająć miejsca na podium. W poprzednim roku zajął miejsce czwarte, a dwa lata temu piąte. Jak widać ciężka praca, talent oraz regularne treningi przynoszą pożądany efekt.

Gratulujemy !!!