Piknik Rodzinny Ogrody Plebańskie

Czerwiec to nie tylko czas ciężkiej pracy, ale także czas wspólnego świętowania. Słońce dodaje Nam pogody ducha i sprawia, że chętniej przebywamy na zewnątrz. Korzystamy z tego, pogoda Nam sprzyja, dlatego po raz kolejny mogliśmy się wspólnie bawić, świętować i podziwiać Nasze Pociechy.

Oprócz niezwykłych występów czekało Nas i Nasze Dzieciaki wiele rodzinnych atrakcji.
Gratulujemy i zarazem dziękujemy organizatorom i wszystkim którzy przyczynili się do uświetnienia tej imprezy. Deszczem radości poczęstowali Nas także strażacy dając Dzieciakom mnóstwo satysfakcji w ten gorący dzień 🙂
Przypomnijmy program imprezy, która przechodzi już do historii:
14:00 występ zespołu tanecznego Szkoły Podstawowej
14:10 występ wychowanków Przedszkola
15:00 wręczenie nagród laureatom konkursu „Mieszkam w Dankowicach”
15:10 występ laureatów konkursów wokalnych i recytatorskich
16:00 występ Orkiestry Dętej OSP
16:25 występ zespołu tanecznego Zespołu Szkół
16:35 występ zespołu folklorystycznego Zespołu Szkół
16:55 pokazy strażackie
17:25 występ zespołu „Dankowianie”.