Sportowy październik

Kolejne zwycięstwa naszych szkolnych sportowców!!!
Za nami kolejna runda sportowych zmagań w ramach igrzysk dzieci oraz młodzieży szkolnej.
5 października na stadionie w Wilamowicach reprezentacje szkół naszej gminy rozegrały turniej piłki nożnej. Nasze nastroje zmieniały się bardzo często podczas tych zawodów, a to za sprawą wyników jakie osiągali nasi wychowankowie. Młodsza grupa po zaciętej rywalizacji musiała uznać wyższość swoich rywali ostatecznie zajmując V miejsce. Starsza młodzież nie dała szans swoim przeciwnikom i po wygraniu wszystkich meczów zdobyła I miejsce?.
W półfinale powiatu drużyna osłabiona brakiem Kuby Gembali nie sprostała ekipom z Bestwinki oraz Czechowic i zajęła III miejsce.

31 października w Pisarzowicach szkolne drużyny rywalizowały w tenisie stołowym?. Fantastyczna postawa młodych tenisistów prowadzonych przez pana Zdzisława Chmielarczyka
zaowocowała zdobyciem najwyższych miejsc zarówno w młodszych jak i starszych kategoriach wiekowych.
Wszystkie cztery drużyny zajmując I miejsca???? awansowały do finału powiatu, który już niebawem.
Gratulujemy sukcesów !!!

Zdjęcia i opracowanie Tomasz Drewniak