Czas upłynie nam ciekawie na konkursach i zabawie.

Od września uczniowie mogli wzbogacać swoją wiedzę o oszczędzaniu, finansach   i przedsiębiorczości. Na gazetce SKO eksponowane były pojęcia związane z bankowością. Także na lekcjach matematyki dzieci rozwiązywały zadania z pojęciami kupna, sprzedaży, długu.

Postanowiliśmy wykorzystać tę wiedzę organizując konkurs pt.” Czas upłynie nam ciekawie na konkursach i zabawie”. Konkurs z udziałem klas drugich i trzecich składał się z dwóch części: teoretycznej i praktycznej.

Wyniki konkursu – kl. II”a”, kl. II’b”:

I miejsce         Dominika Mynarska  kl. II „a”

II miejsce        Edyta Podgórska      kl. II „a”

III miejsce       Mateusz Przybyła     kl. II „b”

IV miejsce      Tomasz Gałuszka     kl. II „a”      Natalia Ćwiertnia       kl. II „b”

V miejsce       Nikola Przewoźnik    kl. II „b”      Kamila Jędrusiak       kl. II „b”

Wyniki konkursu – kl. III „a”, kl. III „b”

I miejsce         Zuzanna Faruga        kl. III „b”

II miejsce        Nikola Lasota            kl. III „b”

III miejsce       Jan Walaszek            kl. III „a”      Szymon Tkacz        kl. III „b”

IV miejsce       Anna Gaża                kl. III „a”      Nina Drewniak        kl. III „a”

V miejsce       Mateusz Głąb             kl. III „b”