Czas na zabawę

23 listopada, Samorząd Uczniowski Szkoły Podstawowej w Dankowicach we współpracy z Radą Rodziców zorganizował zabawę andrzejkową. Zabawa ta podzielona była na dwa etapy: klasy 1-5 wraz z oddziałem przedszkolnym rozpoczęły tańce przed południem, natomiast starsze klasy bawiły się w godzinach popołudniowych. Zabawie towarzyszyła świetna muzyka naszych szkolnych DJów. Były tańce łamańce, zabawy przy muzyce, zabawy z chustą animacyjną i wspólne zdjęcia. W międzyczasie otwarty był także pokój zabaw andrzejkowych, gdzie na naszych uczniów czekały różne atrakcje. Dzięki inwestycjom rodziców, bawiły nas także dwa nowe urządzenia. Na szczególną uwagę zasługiwała przede wszystkim wytwornica baniek i wytwornica dymu.

Z tego miejsca pragnę podziękować wszystkim uczniom, rodzicom i nauczycielom mocno zaangażowanym w przygotowanie tak wspaniałej imprezy.