List z okazji rozpoczęcia nowego roku szkolnego 2021/2022

Rozpoczęcie nowego roku szkolnego 2021/2022 otwiera nowe możliwości i wyzwania, skłania do podejmowania ambitnych postanowień i wcielania w życie twórczych planów.

Z tej okazji życzymy Wam Drodzy Uczniowie i Dzieci, aby nadchodzące miesiące były nie tylko czasem wytężonej pracy, ale niosły ze sobą także wiele radości i zadowolenia z rozwoju własnych zainteresowań i uzdolnień. Wierzymy, że każdy dzień spędzony w szkole, przedszkolu będzie dniem przynoszącym nowe doświadczenia i wiedzę, którą w przyszłości wykorzystacie jak najlepiej.

Wszystkim Nauczycielom oraz Pracownikom administracji i obsługi życzymy satysfakcji

z wypełniania zadań edukacyjnych kształtujących umysły i serca młodych ludzi, wielu sukcesów zawodowych, owocnej współpracy oraz dobrej atmosfery.

Rodzicom i Opiekunom życzymy, aby osiągnięcia Państwa dzieci, uczniów były nieustającym powodem do dumy. W dniu dzisiejszym oficjalnie rozpoczęła się budowa Przedszkola w Pisarzowicach i w taki wspaniały sposób Gmina Wilamowice zainaugurowała rok szkolny 2021/2022.
Wszystkim życzymy zdrowia, bezpiecznego i szczęśliwego nowego roku szkolnego.

Kierownik ZOSiP                                                                                                                                            Burmistrz Wilamowic

Bożena Sobocińska                                                                                                                                          Marian Trela

Wilamowice, dnia 1 września 2021r.