Dzień Dziecka w naszej szkole

1 czerwca to święto wszystkich dzieci. W tym roku szkolnym świętowaliśmy Dzień Dziecka 02.06. Klasy I-III zaczynały dobrą zabawę od 11.00. Na początku pani Dyrektor serdecznie przywitała dzieci oraz złożyła życzenia. Następnie zaprosiła wszystkich do aktywności fizycznej. Najpierw uczniowie mieli okazję sprawdzić swoje siły w rozgrywkach sportowych, były to biegi, rzuty do celu oraz inne konkurencje podczas których zbierali punkty dla swojej klasy. Następnie uczniowie przechodzili na „salę taneczną”, gdzie mieli okazję potańczyć. Brali udział w zabawach rytmiczno-ruchowych, wspólnych tańcach takich jak belgijka, makarena, choco choco i inne. Była też chwila relaksu w „sali kinowej”, gdzie można było obejrzeć film dla dzieci oraz zagrać w gry planszowe. W przerwie dzieci miały czas na zjedzenie śniadania oraz otrzymały słodki poczęstunek od Rady Rodziców. W tym szczególnym dniu panowała wśród uczniów wyjątkowa atmosfera, wszyscy byli radośni, pełni entuzjazmu, uśmiechnięci i bardzo zadowoleni. Wszyscy świetnie się bawili.

To był wyjątkowy dzień, który dostarczył nam wielu emocji.

Wszystkim uczniom naszej szkoły życzymy, by każdy dzień był dla nich Dniem Dziecka.

Nauczycielki klas I-III