Konkurs fotograficzny „Dankowice w uczniowskim obiektywie”

„Przyroda pomaga poszerzyć świadomość, i moja zdawała się nagle ogarnąć całość. W przyrodzie nie ma nic małego, miernego; nic, co nas trapi czy zubaża. Przeciwnie, czujemy się w niej powołani do wielkości i – jakbyśmy chcieli w siebie wchłonąć to, co jest na zewnątrz – rozszerzamy instynktownie płuca i oddychamy głęboko.”

Tiziano Terzani, „Nic nie zdarza się przypadkiem”

Drodzy Uczniowie,

pierwszy weekend majowy już za nami, mam nadzieję, że słońce wreszcie zagości między nami. Pełna optymizmu zachęcam Was do wzięcia udziału w kolejnym konkursie ukazującym piękno naszej miejscowości. Wszystkich Was – Uczniów amatorów fotografii zachęcam do wykonania zdjęć najpiękniejszych waszym zdaniem zakątków Dankowic oraz przesłanie maksymalnie trzech (podpisanych imieniem i nazwiskiem oraz podanie klasy do której uczęszczacie oraz miejsca wykonania i tytułu zdjęcia) do dnia 16 maja 2021 na adres anna.duraj170@gmail.com.

Niech budząca do życia się przyroda będzie Waszym sprzymierzeńcem a coraz cieplej grzejące słońce zachęci Was do długiego spaceru po naszej urokliwej miejscowości.

Serdecznie zapraszam i życzę udanej zabawy!

Anna Duraj