Wspomnienie półkolonii zimowej w szkole w Dankowicach

Zima jest  już wspomnieniem, ale warto przypomnieć,  że w naszej szkole wiele się podczas tegorocznych ferii działo. Półkolonie zorganizowane przez Gminę Wilamowice w każdej ze szkół cieszyły się dużym powodzeniem. Brały w nich udział dzieci z klas  I- IV. Na terenie naszej szkoły organizowaliśmy wszelkiego rodzaju rozgrywki i zawody sportowe, ćwiczenia lekkoatletyczne, konkursy plastyczne, malowanie na podkoszulkach oraz warsztaty ceramiczne. Byliśmy też kibicami na Międzyszkolnych Zawodach Tenisa Stołowego.  Zaplanowano również  wyjazd na basen oraz wycieczkę na Szyndzielnię. Po uśmiechniętych buziach widać, że naszym dzieciakom bardzo się podobało. Dzieci świetnie się integrowały, starsze pomagały młodszym w zadaniach, młodsi zaś starali się dorównać umiejętnościami oraz energią starszym uczniom. Bardzo dziękujemy gminie za  pomysł półkolonii w naszej szkole!