Dzień Przyjaźni Polsko-Węgierskiej

23 marca obchodziliśmy w naszej szkole Dzień Przyjaźni Polsko-Węgierskiej. W związku z tym na korytarzu górnym można było obejrzeć wystawy tematyczne: ciekawostki turystyczne o Węgrzech, ciekawostki kulinarne, mały słowniczek polsko-węgierski, relacje fotograficzne z wyjazdu na Węgry uczniów z naszej szkoły.
Miała miejsce również galeria reprodukcji obrazów węgierskich artystów.

Podczas przerw odbywał się kiermasz ciasteczek, przygotowany przez uczniów z projektu Erasmus+.

Na lekcjach uczniowie obejrzeli krótkie filmiki reklamujące kraj naszych węgierskich przyjaciół.

Uczniowie, którzy ubrani byli w kolory flag polskiej i węgierskiej: biały, czerwony, zielony, zaproszeni zostali do wspólnego pamiątkowego zdjęcia.

Ten dzień był także ostatnim dniem ogłoszonego wcześniej konkursu plastycznego na plakat ,,Dnia Przyjaźni Polsko-Węgierskiej”.

Opracowanie: Agnieszka Berezowska