Konkurs Ex Libris

Biblioteka szkolna przy współpracy z Gminną Biblioteką Publiczną zorganizowała konkurs plastyczny na ilustrację ulubionej książki oraz „EX Libris”, który został poprzedzony cyklem lekcji bibliotecznych w tym temacie.

W konkursie wzięli udział uczniowie klas II-VI szkoły podstawowej. Prace mogły być wykonane w dowolnej technice malarskiej, graficznej, rysunkowej bądź collage. Konkurs cieszył się dużym zainteresowaniem wśród uczniów. Wpłynęlo 30 prac.

Prace oceniało jury w składzie: Kisiel Wanda, Foltan Dorota, Handzlik Iwona, Kamińska Anna, Pieczka Bernadeta.

Jury brało pod uwagę zgodność prac z regulaminem konkursu, oryginalność ujęcia tematu oraz staranność wykonania prac.

Prace laureatów wyeksponowano w holu szkoły i Bibliotece Publicznej.

 

Laureaci konkursu na ilustrację ulubionej książki:

I miejsce FARUGA ZUZANNA

II miejsce BARZYCKA URSZULA

III miejsce GĄSIOREK JUSTYNA

 

Laureaci konkursu Ex Libris

I miejsce WOSZCZYNA JULIA

II miejsce SKĘCZEK ANNA

III miejsce MIKLER ADRIANNA

 

 

dsc_0388 dsc_0383 dsc_0387 dsc_1755

Font Resize
Kontrast