Sadi Soccer School Sezon w pełni

Sezon w pełni, w końcu czas sprzyja aktywności fizycznej, gdzie leje się pot z czoła, zamiast deszczu z nieba. Nasi dzielni uczniowie po 2 aktywnych miesiącach treningowych, zmagania się z własnymi słabościami, z chceniem i niechceniem, świetnie radzą sobie na treningach młodziutkiej szkółki piłkarskiej.

Zajęcia pełne pasji, profesjonalizmu, ale także dyscypliny i dużych nadziei są chlubą i dumą naszej miejscowości. Tu nie ma przelewek, ćwiczenia-interesujące, intrygujące, dopasowane do potrzeb wieku, uczą młodych ludzi nie tylko wytrwałości, ale pokazują także, jak wiele można osiągnąć, jeśli ma się odpowiednią motywację i jeżeli wkłada się w to serce. Wydobywają z nich także mnóstwo pozytywnych cech i ugruntowują pasję do sportu.

Pot się leje, ale z Dzieciaków tryska radość. Robią to, co lubią i idzie im to naprawdę świetnie. Gratulację dla naszych wytrwałych piłkarzy i kadry trenerskiej.