Talent Show w Naszej szkole

W Naszej szkole chyba sztuką jest się nudzić. Ciągle coś się dzieje, zwłaszcza w ostatnim okresie, który jest bardzo intensywny.
Jest czas na naukę, ale pamiętajmy, że ten drugi czas-czas „nie przy książkach”, ma wiele walorów wychowawczych i kształtujących młode postawy.

W dniu dzisiejszym odbył się Talent Show organizowany przez Samorząd Uczniowski Naszej szkoły i opiekunów: Panią Duraj i Panią Borys.

Można śmiało napisać, że był to pilotażowy show, albo też reaktywacja poprzednich edycji, jakie odbywały się we wcześniejszych latach.

Talenty, jakie pokazali nam uczniowie szkoły podstawowej i przedszkolaki z grupy IV, związane były ze śpiewem i tańcem.

Jury w składzie Pani Dyrektor Dorota Foltan, Pani Wicedyrektor Barbara Mynarska, Pani Pedagog Ewa Prochot oraz zaproszony Szanowny Gość, Pani Aniela Stańko długo jeszcze po zakończeniu show prowadziło obrady.

Wyniki zostaną ogłoszone w środę przed zakończeniem roku szkolnego, prosimy zatem o cierpliwość.

Myślę, że był to naprawdę wspaniały show, który będzie inspiracją do tego, aby na stałe zagościł w Naszej szkole. Myślę też, że stał się także inspiracją dla pozostałych uczniów-wspaniałych widzów, którzy będą poszukiwać bądź pielęgnować w sobie swoje talenty i wkrótce także się Nam zaprezentują. Bo talentem jest również odwaga do zaprezentowania siebie. Dzisiaj jej nie zabrakło. Gratuluję wszystkim odważnym uczestnikom, którzy z uśmiechami na twarzy podzielili się z Nami cząstką siebie!

Dziękuję Pani Annie Duraj, Pani Marzenie Jarosz oraz osobom, które w swojej skromności chciały pozostać anonimowe. Dziękuję również zaangażowanym uczniom pomagającym w całej oprawie.
Wspaniała dekoracja sali to efekt pracy rodziców i uczniów 3 klasy gimnazjalnej, zwłaszcza Pani izabeli Foltan, za co również kieruję wyrazy wdzięczności w ich stronę.

Wspaniałe mamy talenty w szkole!!! Warto je pielęgnować, warto się nimi pochwalić!