Dzień Edukacji Narodowej

13 października, w przededniu Święta Edukacji Narodowej ,odbył się apel rozpoczęty przez Panią Dyrektor Dorotę Foltan. Pani Dyrektor przeczytała życzenia różnych instytucji kierowane do szkoły z okazji wspomnianego już wyżej święta, Do życzeń dołączyła się przedstawicielka Rady Rodziców Pani Paulina Kramer0 , która złożyła najserdeczniejsze życzenia wszystkim pracownikom szkoły.
Następnie, jak co roku, odbyło się zaprzysiężenie nowego Samorządu Uczniowskiego.
Program artystyczny rozpoczęli najmłodsi-Przedszkolaki z oddziału znajdującego się w szkole. Zespół taneczny pod kierunkiem Pani Anny Danek rozkołysał nas w gorących, czekoladowych rytmach. A to wszystko było przedsmakiem przed kontynuacją zeszłorocznej rewii mody na wesoło. Uczniowie klas 4 wraz z wychowawczyniami, Panią Sylwią Śledź oraz Panią Anną Duraj zaprezentowali kolejne propozycje dla pracowników szkoły. Wśród niezbędnych narzędzi pojawiły się sugestie kasków, fajerwerków, młotków i klapek na odpędzanie pokus,
Rewie mody zakończył kolejny taniec zespołu Pani Ani Danek oraz prezentacja drużyny, która godnie reprezentowała Naszą szkołę podczas finałowych zawodów sztafet powiatu bielskiego.