SZLACHETNA PACZKA – PODZIĘKOWANIA OD RODZINY Z HRUBIESZOWA.

DSC_1800DSC_1804DSC_1810

Szlachetna Paczka
Drogi Darczyńco,

w SZLACHETNEJ PACZCE chcemy pomagać tak, aby ludzie sami radzili sobie w życiu. Dziękujemy, za to co robicie razem z nami!

Chcemy wydobywać z ludzi to, co mają w sobie najpiękniejsze. Dzięki przygotowanej przez Was pomocy  wydobywacie piękno z rodziny, sprawiacie, że czuje się dla kogoś ważna. Naprawdę. Będziecie mógli o tym przeczytać w Prezencie.

Wy obdarowaliście rodzinę. A teraz rodzina (oznaczona numerem LBE-3014-409784), wolontariusz, który się nią opiekował chcą teraz obdarować Was.

Relacja z wręczenia paczki Rodzinie.
Pani Teresa wraz z mężem bardzo się ucieszyli jak zadzwoniłam, że jedziemy do nich z paczką. Pan Tomasz czekał na nas już przed domem. Chłopcy, niestety, spali. Małżonkowie byli bardzo szczęśliwi jak zobaczyli paczki. Pani Teresa jak zobaczyła kurtkę to się popłakała, bo o takiej właśnie marzyła, rozmiar idealny. Pan Tomasz zachwycony farbami do malowania od razu podał nam namalowaną kartkę świąteczną dla osób, które sprawiły im tyle radości. Patrząc na rzeczy spożywcze radośnie oznajmili, że mogą czekać już na święta. Ich radość była ogromna, wyściskali nas ze wszystkich sił dziękując za wszystko.
Co chce przekazać wolontariusz?
Bardzo dziękuję Państwu za wybranie rodziny, którą mogłam odwiedzić. Powiem szczerze, że widząc radość i wdzięczność tych ludzi to człowiekowi wraca wiara w drugiego człowieka, chce się żyć i pomagać innym. Jeszcze w niedzielę Pan Tomasz dzwonił do mnie i bardzo prosił, by podziękować ich darczyńcy za serce, które im okazano. Z całego serca DZIĘKUJĘ!
Co chce powiedzieć od siebie Rodzina?
Pani Terasa wraz z mężem bardzo prosili, by podziękować osobom, które przygotowały dla nich paczkę. Brakowało im słów, by wyrazić swoją wdzięczność. Jak rodzina stwierdziła to „anioły na ziemi” nam pomogły. Niech dobry Bóg im błogosławi, za ich dobroć i miłość dla innych.
Chcemy się rozwijać i docierać z mądra pomocą do kolejnych rodzin. Też tego chcesz? Sprawdź co możesz zrobić! >> LINK << 
Font Resize
Kontrast