Młodzi Giganci na Czarnym Groniu

W piątek 2 marca, corocznym zwyczajem, młodzi narciarze z gminy Wilamowice spotkali się na stoku Czarny Groń, aby pod okiem Pana Tomasza Drewniaka i pozostałych nauczycieli wychowania fizycznego z Naszej gminy, oddać się białemu szaleństwu. Miłego towarzystwa dotrzymywali nam także Pani Bożena Sobocińska-Kierownik ZOSIPu oraz Pan Andrzej Kołtun-Sekretarz Gminy Wilamowice.
Bardzo przyjemnie spędziliśmy ten czas: -4 stopnie, świetny humor, brak wiatru i pojawiające się czasem promienie słoneczne sprawiły, że jeździło się naprawdę wspaniale.
Swoje umiejętności prezentowało i szlifowało 16 uczniów z Naszej szkoły: nie tylko na nartach, ale także na deskach snowboardowych.
Całkiem odważnie radzili sobie chłopcy, którzy na tegorocznym zimowisku rozpoczęli przygodę z deską-inicjatorem i instruktorem był w tym przypadku także Pan Tomasz.
W międzyczasie rozgrywał się również specjalnie przygotowany dla nas slalom, gdzie mali giganci mogli zmierzyć się ze sobą. A warto było walczyć o najlepsze czasy, ponieważ statuetki i medale ufundowane zostały przez Burmistrza Gminy Wilamowice.
Na podium w swoich kategoriach wiekowych stanęli następujący uczniowie:
Magdalena Hoder: 3 miejsce z czasem 38,223s
Matylda Milczyńska 5 miejsce z czasem 43,909s
Nina Drewniak 6 miejsce z czasem 49,539s
Mieszko Milczyński 3 miejsce z czasem 37,266s
Martyna Mynarska 5 miejsce z czasem 42,459s

Gratulacje dla wszystkich narciarzy, którzy świetnie radzili sobie na stoku!