III miejsce w ćwierćfinale wojewódzkim

Jako mistrz powiatu bielskiego nasi młodzi koszykarze rywalizowali z najlepszą drużyną Bielska Białej oraz powiatu żywieckiego. Stawką tych zawodów był awans do półfinału wojewódzkiego.
Do gry przystąpiliśmy bez naszych dwóch bardzo dobrych zawodników. Kontuzja oraz choroba wyeliminowały Jakuba Kowalówkę oraz naszego rozgrywającego Kacpra Hreśkę. Pomimo znacznego osłabienia postanowiliśmy walczyć.
W pierwszym meczu z Lipową wygrywaliśmy i kontrolowaliśmy wynik, aż do czwartej kwarty, w której przeciwnik wykorzystał nasze duże zmęczenie i ostatecznie zwyciężył 22:18.
Mistrz Bielska, Sp 27 od razu postawił bardzo trudne warunki i potrafiliśmy im sprostać jedynie w pierwszej kwarcie, którą zremisowaliśmy. Pozostałe części gry zdominowali bielscy koszykarze wygrywając 21:4.
Duże brawa należą się naszej drużynie, która mimo potężnego osłabienia pokazała charakter i walczyła do końca.
Gratulacje chłopcy!!!

Opracowanie i zdjęcia: Tomasz Drewniak

Font Resize
Kontrast