Konkurs Picture Dictionary

W naszej szkole odbył się konkurs z języka angielskiego, który polegał na wizualnym przedstawieniu wybranego przez siebie słowa w języku angielskim. Konkurs cieszył się ogromnym zainteresowaniem wśród uczniów klas I-VI. Nasi uczniowie po raz kolejny spisali się na medal. Prace były bardzo twórcze, a niektóre nawet bardzo apetyczne J

Jury miało trudny orzech do zgryzienia, ale po długich debatach wyłoniło następujące osoby:

Klasy I-III I miejsce Patrycja Stańko kl. IIIb II miejsce Kamila Frątczak kl. IIIb III miejsce Zuzanna Ślosarczyk kl. Ia

Wyróżnienie Wojciech Balcarek kl. Ia Klasy IV-VI I miejsce Agnieszka Głąb kl. IVb oraz Patrycja Pilarz kl. Vb

II miejsce  Justyna Antos kl. IV a oraz Julia Góra kl. Vb III miejsce Oliwia Małysz kl. Vb oraz Julia Chylaszek kl. Va Wszystkim osobom, które wzięły udział w zabawie bardzo dziękujemy za zaangażowanie i gratulujemy zwycięzcom.

Monika Wójcikiewicz, Barbara Golec, Małgorzata Bukowska